Wysokość składek okręgowych i członkowskich 2012

Okreg Siedlecki

Powiadom znajomego:

Zarząd Okręgu PZW w Siedlcach w dniu 20 listopada 2011 roku Uchwałą nr 64 ustalił składki okręgowe w następujących wysokościach:

1. Składka okręgowa podstawowa..................................................... 100,00 zł,
    Upoważnia do wędkowania wszystkimi metodami dozwolonymi przez Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW na wodach ogólnie dostępnych okręgów wymienionych w wydanym zezwoleniu.
  2. Składka okręgowa ulgowa pełna...................................................... 85,00 zł,
    Upoważnia do wędkowania wszystkimi metodami dozwolonymi przez Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW wyłącznie na wodach ogólnie dostępnych Okręgu PZW w Siedlcach.
  3. Składka okręgowa ulgowa 50%....................................................... 50,00 zł,
    Upoważnia do wędkowania wszystkimi metodami dozwolonymi przez Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW na wodach ogólnie dostępnych okręgów wymienionych w wydanym zezwoleniu. Upoważnia do wędkowania wszystkimi metodami dozwolonymi przez Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW na wodach ogólnie dostępnych okręgu siedleckiego, wędkarzy innych okręgów po wniesieniu składek w okręgu macierzystym.
  4. Składka okręgowa ulgowa 75%....................................................... 25,00 zł,
  5. Składki okresowe:

Kategoria uprawnień

1-dzień

3-dni

Członkowie PZW

30  zł

Niezrzeszeni i obcokrajowcy

30  zł

60  zł

Składka upoważnia do wędkowania wszystkimi metodami dozwolonymi przez Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW wyłącznie na wodach ogólnie dostępnych
Okręgu PZW w Siedlcach.

Dodatkowo podjął też decyzję o zwolnieniu z opłaty okręgowej "Członków Honorowych PZW" oraz odznaczonych "Odznaką Złotą z Wieńcami".

Pełna treść uchały w załączniku.

Wysokość składki członkowskiej w 2012 r.

Lp. Rodzaj świadczenia Opłata
1. Składka członkowska 64 zł
2. Składka członkowska ulgowa 50% dla:
  • młodzieży szkolnej i studenci wieku 16-24 lat;
  • członków odznaczonych srebrną i złotą odznaką PZW;
  • mężczyzn po ukończeniu 65 roku życia;
  • kobiet po ukończeniu 60 roku życia.
  • 32 zł
    3. Składka członkowska ulgowa 75% dla:
  • członka uczestnika do 16 lat
  • członka odznaczonego złotą odznaką PZW z wieńcami
  • 16 zł
    4. Wpisowe: