Składka okręgowa

Powiadom znajomego:

Składka okręgowa na rok 2014

Składki | 2013-12-04 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

Zarząd Okręgu PZW w Siedlcach uchwałą nr 16 z dnia 24 listopada 2013 roku ustalił składki okręgowe na ochronę i zagospodarowanie wód w  następujących wysokościach:

1.      Składka członkowska okręgowa, podstawowa                                                             - 104,00 zł

Upoważnia do wędkowania wszystkimi metodami dozwolonymi przez Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW na wodach ogólnie dostępnych Okręgów PZW wymienionych w wydanym zezwoleniu.

2.      Składka członkowska okręgowa, ulgowa 50%                                                              -   52,00 zł

Upoważnia do wędkowania wszystkimi metodami dozwolonymi przez Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW na wodach ogólnie dostępnych Okręgu PZW w Siedlcach wędkarzy Okręgów PZW, z którymi podpisano porozumienie, po opłaceniu składki w okręgu macierzystym

3.      Składka członkowska okręgowa, ulgowa 75%                                                              -   26,00 zł

4.      Składka członkowska okręgowa, okresowa dla członków PZW:

-   1 dzień - 15,00 zł,

-   3 dni    - 30,00 zł,

-   7 dni    - 45,00 zł.

Upoważnia do wędkowania wszystkimi metodami dozwolonymi przez Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW na wodach ogólnie dostępnych wyłącznie Okręgu PZW w Siedlcach.

5.      Składka członkowska okręgowa, okresowa dla osób niezrzeszonych i obcokrajowców:

-   1 dzień - 30,00 zł,

-   3 dni    - 60,00 zł,

-   7 dni    - 90,00 zł.

6.      Składka członkowska okręgowa uzupełniająca na badanie i ochronę ichtiofauny        -   10,00 zł.

Składka pobierana za każdy niezwrócony rejestr połowów na rok 2013-ty. Rejestr należy zwrócić Skarbnikowi Koła przy opłacaniu składki za rok 2014-ty.

Pełna treść uchwały w załączniku.Skła