Zawody +50

Kapitan Sportowy

Powiadom znajomego:

W dniu 7.05.2017r (niedziela) na zalewie w Garwolinie odbędą się otwarte zawody w wędkarstwie spławikowym  +50. W zawodach mogą brać udział wszyscy członkowie PZW którzy w 2017r ukończyli 50 lat i mają aktualnie opłacone składki członkowskie oraz wpłacą wpisowe w wysokości 30zł. Zapisy z opłatą wpisowego przyjmuje skarbnik Koła nr 19 w Garwolinie kol. Marek Winiarek w sklepie wędkarskim przy ul. Kościelnej 2 w Garwolinie. Zawody odbędą się w dwóch trzygodzinnych turach. Zbiórka i losowanie stanowisk o godz 7.00 przy amfiteatrze w Garwolinie, 8.00 rozpoczęcie pierwszej tury, 11.00 zakończenie pierwszej tury ważenie ryb posiłek, 13.00 rozpoczęcie drugiej tury, 16.00 zakończenie drugiej tury ważenie ryb ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów. Regulamin zawodów przedstawi komisja sędziowska przed rozpoczęciem zawodów. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach.