SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA

Wdniu 14.05.2017r na "zalewie w Garwolinie" odbędą się Zawody o Mistrzostwo Koła nr.19 Garwolin w wędkarstwie spławikowym. Zawody odbędą się w kategori KADETÓW I SENIORÓW, w dwóch trzygodzinnych turach, zgodnie z regulaminem.       ( zasady rozgrywania zawodów i regulamin przed zawodami omówi Komisja Sędziowska ) W zawodach mogą brać udział wszyscy członkowie koła nr 19 PZW w Garwolinie którzy opłacili składke członkowską na 2017r.

6.00 zbiórka i losowanie stanowisk ( amfiteatr przy zalewie)

7.00 przejście na stanowiska

8.00 rozpoczęcie pierwszej tury zawodów

11.00 zakończenie pierwszej tury zawodów, ważenie ryb, losowanie stanowisk, oraz wędkarska grochówka